Máme pro vás super produkty z kokosu pro zdraví i krásu.


PROHLÉDNOUT!

Kokosový olej na pleť

Kokosový olej na pleť 4.33/5 (86.67%) 3 votes

kokos-pletSlyšeli jste už o něm? Kokos je nejen vynikající pochoutkou, ale dokáže působit i léčivo. A vaše pleť se s jeho pomocí může proměnit na dokonale zářivou ozdobu, kterou vám bude závidět každá kamarádka či sousedka. Pomocník, který to dokáže, se jmenuje kokosový olej!

Nemusíte procestovat celý svět a hledat na exotických místech. My jsme pro vás objevili skutečný zázrak, který je dostupný i u nás, vaší pleti však dodá nejen zdraví a krásu, ale i exotický nádech modrých dálek. Jistě se v péči o svou pleť snažíte vyhýbat co nejvíce chemii, a tak zaručeně víte, že nejideálnější péčí je právě ta, co pochází rovnou z přírody. Kokosový olej v tomto případě dokonale splní vaše potřeby.

Pokožka bude vláčná a hydratovaná

Existuje pleť, která by nepotřebovala pravidelnou hydrataci a zvláčnění? Odpověď je jednoduchá. Každá pleť potřebuje takovou pravidelnou péči, a rozhodně bychom ji neměli opomíjet, jinak se nám vyplatí předčasnými vráskami a nehezkým vzhledem.

Pokud jste slyšeli o tom, že kokosový olej je vhodný pro přípravu mnoha exotických jídel, rádi vás přesvědčíme, že ho využijete nejen v kuchyni. Tento olej se získává mechanicky z dužiny čerstvých kokosových ořechů a pro kosmetické účely se používá již přes dva tisíce let. To je dost času na ověření jeho pozitivních účinků, co říkáte? Oblíbený je nejen v Pacifiku, ale na celém světě. Pokud ho jednou vyzkoušíte, jistě vás nadchne také. Jeho dlouholeté uživatelky připisují právě kokosovému oleji svou stále pružnou pleť s minimálním množstvím vrásek, a ženy, které ho používali v těhotenství zase potvrzují, že pomohl minimalizovat vznik strií.

Vaše pokožka bude po jeho aplikaci doslova vzdychat blahem, hlavně pokud trpíte sušší pletí. Kokosový olej je totiž v kosmetickém průmyslu považován za jeden z nejúčinnějších hydratačních prostředků. I když na první pohled budete mít pocit, že po jeho aplikaci zůstane vaše pleť mastná, pokožka jej během několika minut dokonale vstřebá.

Aplikováním kokosového oleje dodáte pleti řadu antioxidanty ale i vitamínů, například A, C či E. Vaše pleť se takto bude rychleji hojit, pomaleji stárnout a hlavně posílíte její schopnost bránit se před nepříznivými vlivy prostředí.

Tip od Kokosový.cz: Kokosový olej hledejte v prodejnách s označením bio a eco, a měl by být extra panenský. Neváhejte ho použít jak na vaření, tak i na pleť. Koneckonců, podobně jistě nejednou sáhnete i po kvalitním olivovém oleji.

Mám zájem o kokosový olej
Zdroj obrázku: Freeimages.com

Sdílejte článek, budeme rádi:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *